Створення відділу освіти Гусятинської селищної ради
Створення відділу освіти
Гусятинської селищної ради
Відділ освіти Гусятинської селищної ради, як виконавчий орган Гусятинської селищної ради Гусятинської об'єднаної територіальної громади Гусятинського району Тернопільської області був створений у липні 2016 року.
Начальником відділу освіти призначено тактовну, комунікативну, вимогливу й відповідальну людину - Туткалюк Ольгу Тарасівну, яка професійно підійшла до підбору кадрів й вміло організувала роботу новоутвореного відділу освіти.
На той час у підпорядкуванні відділу освіти було:
- три заклади дошкільної освіти
(Гусятинський ясла-сад "Дзвіночок", Вільхівчицький дитячий садок "Барвінок" та Суходільський дитячий садок "Дзвіночок"),
- три заклади загальної середньої освіти
(ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Гусятин, ЗОШ І-ІІ ступенів с.Вільхівчик та ЗОШ І-ІІ ступенів с.Суходіл),
- один позашкільний навчальний заклад
(Дитячо-юнацька спортивна школа),
В закладах освіти отримували освітні послуги 1348 дітей, а навчальний процес забезпечувало 150 педагогічних працівників.
Для надання методичної допомоги педагогічним працівникам, при відділі освіти створено методичний кабінет, в якому справжні професіонали своєї справи:
Фрицька Олеся Романівна - методист предметів суспільно-гуманітарного циклу,
Чорній Борис Васильович - методист предметів природничо-математичного циклу,
Перун Любов Ігорівна - методист з дошкільнї та початкової освіти, виховної роботи та практичної психології,
досконало володіли теорією і методикою викладання предметів, уміло й ефективно організовували роботу з педагогами та вихователями під час методичних об'єднань, навчальних практикумів, тренінгів, школи професійної адаптації, семінарів, колегій та конференцій.
Створення відповідних умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина, забезпечення доступності, безоплатності та обов'язковості освіти для всіх, хто її потребує, надання якісних послуг шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, здійснювалося бухгалтерією відділу освіти.
Відділ освіти був підзвітним і підконтрольним селищній раді. Підпорядковувався її виконавчому комітету, селищному голові та його заступнику. З питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.