Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) у 2023 році

Дата: 10.01.2024 12:43

На превеликий жаль, нашим дітям довелося жити і навчатись у період війни. Війна позбавила   маленьких українців права на щасливе дитинство,   на щасливе життя в рідній домівці, країні. Свої почуття, переживання та роздуми щодо сучасних подій російсько-української війни учні закладів освіти викладали у своїх творах. Радує те, що кожен з них вірить в силу Збройних Сил і нашого народу. Діти мають тверду надію в перемогу  добра над злом і чекають нашої перемоги.

З 6 по 10 листопада 2023 року серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти проходив обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе "Війна за СВІЙ шлях" (дитячий погляд). Конкурс проводився з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації  від 24.11.2023 №220/2.1-06 «Про підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)» переможцями стали:

у віковій категорії 6-10 років

Пшибела Злата, учениця 1 класу Сидорівської гімназії (керівник –Світлана Поточняк) ;

у віковій категорії 11-14 років

Глушко Богдана, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Личківці (керівник –Надія Люба).

Здобули дипломи Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді лауреати конкурсу:

у віковій категорії 6-10 років

Зеленецький  Володимир, учень 4 класу Сидорівської гімназії (керівник –Марія Коханська) ;

Капустян Вероніка, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Постолівка (керівник – Ольга Майданюк)

Мерза Олеся, учениця 4 класу Сидорівської гімназії (керівник –Марія Коханська) ;

Олійник Анастасія, учениця  ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Постолівка (керівник – Ольга Майданюк)

у віковій категорії 11-14 років

Ковальська Ярина, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Городниця ( керівник – Марія Гром'як)

Кришталович Катерина, учениця 8 класу Самолусківської гімназії (керівник –Світлана Кришталович);

Майстрюк Уляна, учениця 8 класу Сидорівської гімназії (керівник – Марія Сукшинська);

Мельничук Карина, учениця ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Постолівка ( керівник – Тетяна Кришталович )

у віковій категорії 15-17 років

Котелець Ліна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Личківці  (керівник – Марія Пагут);

Лазенко Яна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  с. Городниця (керівник – Марія Собків)

Вітаємо переможців і лауреатів Конкурсу та бажаємо подальших творчих успіхів і перемог !

Дякуємо педагогам за підготовку учнів.