Створюємо комфортні умови для наших дітей

Дата: 16.01.2024 14:23

Діти – це майбутнє, про яке ми повинні дбати сьогодні . Незважаючи на всі виклики сьогодення в територіальній громаді проводиться робота  із створення сучасних комфортних умов для учасників освітнього процесу.

В новому 2024 році  вихованці хореографічного гуртка Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості отримали оновлену, відремонтовану, добре освітлену, гарну, сучасну танцювальну залу. Діти тренуються, не приховуючи радість від занять, адже таке приміщення створює зовсім інший настрій та надихає на творчість.

Дошкільнята ІІ молодшої групи №2 Гусятинського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок» отримали оновлений комфортний дитячий туалет після сучасного капітального ремонту, який відповідає державним санітарно-гігієнічним нормам.

Кошти на зазначені цілі виділено з місцевого бюджету.

Дякуємо ЗСУ за можливість  дбати про дітей та наше майбутнє !