Вітаємо переможця та учасників обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми !»

Дата: 14.02.2024 09:40

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 13.02.2024 р. 31/2.1-06 визначено переможцем обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Українаце миКатерину Капій, ученицю Сидорівської гімназії Гусятинської селищної ради (керівникЛюбов Савечко).

Також оголошено подяку за участь в даному конкурсі:

- учнівському та педагогічному колективам ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Постолівка (керівникНаталія Коломия);

- Аліні Крумен, учениці ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця (керівникОксана Гарасимович);

- Соломії Литвин, учениці Самолусківської гімназії (керівникГанна Марусин);

- учнівському та педагогічному колективам ЗЗСО смт Гусятин (керівникСвітлана Козир).

Щиро вітаємо нашого переможця та учасників конкурсу. Дякуємо наставникам за проведену відповідну роботу з пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції.