Дата: 26.04.2024 15:49

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації  від 22.04.2024 р. №86/2.1-06 «Про підсумки проведення обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»  переможцями обласного конкурсу стали представники закладів загальної середньої освіти Гусятинської селищної ради, які здобули ІІІ місце в таких номінаціях:

«Дідух – різдвяний дух» напрямок «Різдвяний павук»

- Процков Степан, Ярмолюк Юрій, учні 3 та 8 класу Закладу загальної середньої освіти смт Гусятин,  робота «Різдвяний павук» (керівники: Сукач І.І., Марцінковська І.І.)

«Новорічна композиція «Різдвяна казка» напрямок «Сюжетна композиція»

- Мудеревич Діана, учениця 7 класу загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів села Личківці, робота «В очікуванні мирного Різдва»  (керівники: Качур І.Й., Гаврилюк О.О.)

«Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» напрямок «Галицькі сувеніри»

• Масол Віталія, учениця 5 класу Самолусківської гімназії, робота «У нічний казковий час …» (керівник: Кришталович С.О.)

Переможці обласного  конкурсу отримають дипломи департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації. Також за участь в обласному конкурсі представлено до нагородження грамотами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації колектив учнів 11 класу та учнівське самоврядування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Постолівка (робота «Дві реалії сьогодення»,  керівник Курач О.М.;  робота «Дідух у хату …», керівник Коломия Н.С.).

Вітаємо переможців та учасників обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» ! Щиро дякуємо наставникам та батькам за  шанобливе ставлення до народних традицій, звичаїв і формування в дітей національної свідомості !!!