В Сидорівській гімназії урочисто відкрили тенісний корт

Дата: 28.04.2024 19:04

27 квітня Сидорівська спільнота зібралася, щоб урочисто відкрити новий тенісний корт. Свято розпочалося із вшанування пам'яті воїнів ЗСУ, які віддали своє життя за нашу рідну неньку-Україну. Поклали квіти та запалили свічку пам’яті герою Валентину Маковею.

Серед запрошених гостей були: Карпо Степан Олексійович – Гусятинський селищний голова, Гудь Віктор Зіновійович – заступник Гусятинського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, Луцик Анатолій Ігорович – доцент Західноукраїнського національного університету, Туткалюк Ольга Тарасівна – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради, Троян Ігор Михайлович – директор Гусятинської ДЮСШ. Звучали теплі та щирі слова подяки меценату та спонсору, доброму другові Сидорівської гімназії Трояну Михайлу Матвійовичу за чудовий подарунок для гімназії – тенісний корт. Степан Карпо передав учням гімназії спортивний інвентар.

Після цього учасники заходу перейшли до головної події – урочистого відкриття та освячення корту. Право підняти Державний Прапор вільної України отримали кращі учні школи: юний спортсмен, володар золотої, срібної та бронзової медалей з боксу Мушинський Назар та активна учасниця шкільних, районних конкурсів, змагань, олімпіад Стус Анастасія. Перерізали символічну стрічку Гусятинський селищний голова Карпо Степан Олексійович, староста села Сидорів Микола Ярославович Москалюк та спонсор даного проєкту, директор сільськогосподарського товариства "Сидорівський "Бровар"" Михайло Матвійович Троян. Спортивний майданчик засяяв у сонячний день, а освячення, яке провів місцевий священник отець Євген, наділило його особливим смислом та енергією.

Щоб відзначити цю важливу подію, був проведений захопливий турнір серед кращих гравців Тернопільщини. Всі учасники змагань продемонстрували свої навички та запал до гри, а глядачі насолоджувалися вправними поєдинками.

Цей день став початком нового підходу до спорту, де теніс об'єднує і надихає. Бажаємо, щоб цей новий корт став місцем для спортивних звершень та незабутніх моментів для всіх, хто відвідає його.