Вітаємо переможців та учасників обласних заочних конкурсів

Дата: 06.05.2024 19:05

З 16 по 19 квітня 2024 року Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді провів обласні   заходи  -  виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку та заочний конкурс-звіт (виставка) науково-технічних гуртків «Наш пошук і творчість – тобі, Україно !».  Вихованці Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості стали активними учасниками  даних конкурсів.

Приємно, що серед переможців, призерів обласної заочної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку  є наші юні таланти. Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації  від 01.05.2024 р №96/2.1-06 «Про підсумки обласної заочної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку» вихованці Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості здобули:

диплом ІІ ступеня - Фомінов Юрій, за роботу ,,Модель катка-розміновувача”;

диплом ІІІ ступеня - Василик Максим, за роботу ,,Рухома іграшка ,,Ведмеді”.

За творчий пошук та активну участь в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку диплом департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації отримав Бевський Богдан,  за роботу ,,Електрифікована іграшка ,,Лабіринт”.

Щиро радіємо перемозі, яку здобув колектив Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Лесі Лисак в обласному заочному конкурсі-звіті (виставці) науково-технічних гуртків «Наш пошук і творчість – тобі, Україно !».

В цьому конкурсі роботи  вихованців позашкільного закладу  Гусятинської селищної ради визначено в числі найкращих. Так, серед учасників молодшої вікової категорії відзначено вихованців Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості:

дипломом  І ступеня  Прокопенко Марту, Кузняк Ангеліну, Гудза  Андрія, вихованців гуртків ,,Геометричне моделювання”, ,,Дивопапір”, образотворчого мистецтва ,,Артмайстерня”, за роботу ,,Лампа зі стилізованими елементами – ,,Символи України”;

дипломом  ІІ ступеня Василика Максима, вихованця гуртка ПТМ ,,Юний конструктор”, за роботу ,,Модель автомобіля Джип”.

У старшій віковій категорії диплом ІІІ ступеня здобув Приходько Вадим, вихованець гуртка ,,Авіамоделювання”, за роботу ,,Модель безпілотного літального апарата”.

Вітаємо переможців і дякуємо учням,  їх наставникам за активну участь у виставках! Бажаємо  подальших успіхів, натхнення та здійснення творчих задумів!