Турнір з пляжного волейболу з нагоди Дня Конституції

Дата: 01.07.2024 10:56

З нагоди відзначення Дня Конституції України, в неділю 30 червня 2024 року, на волейбольному майданчику стадіону "Збруч" смт Гусятин відбувся турнір з пляжного волейболу.

З метою популяризації здорового способу життя 6 чоловічих команд активно змагались за здобуття перемоги і показали чудову та захоплюючу гру аматорів цього виду спорту.

У напруженій боротьбі І місце здобула команда "Рух" (Темечко Олександр, Дишлевий Павло), ІІ місце зайняла команда "Спортшкола" (Нахім Владислав, Вержун Павло) та ІІІ місце посіла команда "Самолуски" (Череватий Дмитро, Слободян Іван).

Тренер-викладач секції з волейболу спортивної школи Нахім Любомир був головним арбітром змагань.

Здійснив нагородження переможців гри Троян Ігор, директор комунального закладу "Дитячо-юнацька спортивна школа Гусятинської селищної ради".

Щиро дякуємо організаторам та учасникам спортивного заходу за участь, видовищну гру. Безмежно вдячні нашим військовослужбовцям, що захищають нас і тримають небо над нами!