Вітаємо переможницю обласного конкурсу «Слава України»

Вітаємо переможницю обласного конкурсу на кращу розробку народознавчої розвідки національно-патріотичної тематики «Слава України» Гарасимович Оксану Михайлівну, педагога-організатора загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів села Городниця, автора роботи „Янгол Свободи”.

11:57 21.02.2024

21 лютого- Міжнародний день рідної мови

21 ЛЮТОГО ми святкуємо МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ. Цю дату визначено на 30-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в жовтні 1999 року, яка наголосила на важливій ролі мови в розвитку освіти, культури, для консолідації суспільства, формування нації і зміцнення держави.

11:53 21.02.2024

Підвищуємо рівень організації спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи в територіальній громаді

Сьогодні Кривеньківська гімназія радо зустрічала гостей, які прибули з метою обміну досвіду та вирішення питань щодо підвищення рівня організації спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи в територіальній громаді.

15:21 15.02.2024

Вітаємо переможця та учасників обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми !»

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації від 13.02.2024 р. №31/2.1-06 визначено переможцем обласного етапу фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми !» Катерину Капій, ученицю Сидорівської гімназії Гусятинської селищної ради (керівник – Любов Савечко).

09:40 14.02.2024

Обговорено питання щодо розвитку духовно-моральної освіти серед підростаючого покоління

13 лютого 2024 очільниця відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради Ольга Туткалюк зустрілась з парохом греко-католицької церкви Покрови Пресвятої Богородиці Петром Гудимою.

09:32 13.02.2024

Визначено координатора з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності в Гусятинській територіальній громаді

Інформуємо, що відповідно до наказу управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області від 16.01.2024 № 01-10/5 «Про координацію діяльності та форми комунікацій із закладами освіти» координатором з питань забезпечення якості освіти та освітньої діяльності в Гусятинській територіальній громаді призначено Бойко Наталію Іванівну, головного спеціаліста відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Державної служби якості освіти у Тернопільській області.

09:27 09.02.2024