Вітаємо переможців та учасників обласних заочних конкурсів

З 16 по 19 квітня 2024 року Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді провів обласні   заходи  -  виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку та заочний конкурс-звіт (виставка) науково-технічних гуртків «Наш пошук і творчість – тобі, Україно !».  Вихованці Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості стали активними учасниками  даних конкурсів.

19:05 06.05.2024

ІІІ призове місце здобули волейболістки на фінальних змаганнях ІІІ етапу «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні відбулися фінальні змагання ІІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед дівчат із волейболу, на базі Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу.

21:47 30.04.2024

ІІ місце у районному етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з футзалу

26 квітня 2024 р. в  рамках загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти команда-переможець місцевого етапу – ЗЗСО смт Гусятин взяла участь у районному етапі змагань з футзалу.

09:32 29.04.2024

В Сидорівській гімназії урочисто відкрили тенісний корт

27 квітня Сидорівська спільнота зібралася, щоб урочисто відкрити новий тенісний корт. Свято розпочалося із вшанування пам'яті воїнів ЗСУ, які віддали своє життя за нашу рідну неньку-Україну. Поклали квіти та запалили свічку пам’яті герою Валентину Маковею.

19:04 28.04.2024

Вітаємо переможців та учасників обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет» !

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації  від 22.04.2024 р. №86/2.1-06 «Про підсумки проведення обласної виставки-конкурсу «Замість ялинки – зимовий букет»  переможцями обласного конкурсу стали представники закладів загальної середньої освіти Гусятинської селищної ради, які здобули ІІІ місце в таких номінаціях:

15:49 26.04.2024

Нарада з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні на базі Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості відбулась нарада з керівниками закладів освіти, відповідальними особами - виховниками роїв з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023/2024 навчальному році.

17:40 25.04.2024