З Днем тренера

Шановні тренери, вітаємо Вас з професійним святом – Днем тренера!

11:26 19.07.2024

День Української Державності

Сьогодні в Україні державне свято - День Української державності, що відзначається щороку в День хрещення Київської Русі - України, а цьогоріч, у зв'язку з календарною реформою, вперше 15 липня.

09:25 15.07.2024

Щорічна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2023 році

20 червня 2024 року Верховна Рада України заслухала щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2023 році.

10:48 09.07.2024

Літні канікули – пора відпочинку!

Літнє оздоровлення та відпочинок мають велике значення для відновлення сил та поліпшення стану здоров’я школярів, а особливо у нинішній час, коли в країні триває повномасштабна війна.

12:15 06.07.2024

Соціальна реклама ветеранської політики

Міністерство у справах ветеранів України з метою популяризації позитивного образу ветерана та героїзації ветеранів у суспільстві, привернення уваги громадськості до ветеранської політики та вшанування пам’яті ветеранів розробило макети відповідної соціальної реклами. Шануймо ветеранів!

14:27 02.07.2024

Освітяни Гусятинщини продовжують підтримувати ЗСУ

Традиційно після завершення навчального року влітку для школярів починається пора  відпочинку, а для педагогічних працівників пора відпусток, але освітянська спільнота Гусятинщини продовжує безупинно підтримувати і надавати допомогу ЗСУ. Адже з перших днів повномасштабної війни наші освітяни ведуть активну волонтерську діяльність і задля наближення перемоги продовжують підтримувати наших військових. Нещодавно на прохання військовослужбовців освітянська родина зібрала посуд та кухонне приладдя і передала за замовленням.

11:13 02.07.2024

Проведено Відкритий турнір з шахів Гусятинської селищної ради «Гусятин-2024», присвячений Дню Конституції України

30 червня 2024 року, в смт Гусятин на базі відкремленого структурного підрозділу «Гусятинський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя» проведено Відкритий турнір з шахів Гусятинської селищної ради Чортківського району Тернопільської області «Гусятин-2024», присвячений Дню Конституції України.

12:51 01.07.2024